UWAGA! Dołącz do nowej grupy Kielce - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Uczniowie Kielc zakończyli rok szkolny i rozpoczęli wakacje


W Kielcach miało miejsce zakończenie roku szkolnego dla ponad 26,5 tysiąca uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uroczystości były okazją do wręczenia świadectw, a także podziękowań dla nauczycieli za ich trud w minionym roku. Obecność rodziców oraz przedstawicieli władz miasta dodatkowo podkreśliła wagę tego wydarzenia. Wiceprezydent oraz prezydentka miasta złożyli życzenia uczniom na czas wakacji.

W trakcie uroczystości uczniowie mogli cieszyć się z sukcesów minionego roku, a także z chwil spędzonych z rówieśnikami. Wydarzenia te odbywały się w różnych placówkach oświatowych, w tym w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2. Prezydentka Kielc odwiedziła kilka szkół, motywując uczniów do wspominania nie tylko ocen, ale też przyjaźni i doświadczeń zdobytych w ciągu roku.

Warto również zaznaczyć, że na zakończeniu roku szkolnego nie zabrakło momentów refleksji nad odchodzącymi dyrektorami. Po 20 latach pracy, funkcję dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego pożegnał Waldemar Pukalski, natomiast Małgorzata Sowa zakończyła swoją kadencję w Szkole Podstawowej nr 27 po 10 latach. To istotne zmiany, które zwiastują nowe możliwości dla kieleckich placówek oświatowych.

Źródło: Urząd Miasta Kielce


Oceń: Uczniowie Kielc zakończyli rok szkolny i rozpoczęli wakacje

Średnia ocena:4.82 Liczba ocen:11


Zobacz Także