UWAGA! Dołącz do nowej grupy Kielce - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Akademia Muay Thai Kielce triumfuje w Super League Fights


Akademia Muay Thai Kielce zakończyła sezon startowy w imponującym stylu, zdobywając tytuł najlepszego klubu podczas gali Super League Fights w Bieruniu. Zawodnicy kieleckiego klubu pokazali wyjątkową formę, wygrywając dziewięć z dziesięciu stoczonych walk. Sukces drużyny jest efektem ciężkiej pracy oraz determinacji, co podkreślił trener klubu. Wyniki te są obiecującym wstępem do przyszłorocznych wyzwań, które już czekają na zawodników.

W gali Super League Fights reprezentanci Akademii Muay Thai Kielce zdominowali swoje rywalizacje, odnosząc zwycięstwa w dwóch formułach walki: K1 oraz Muay Thai. W K1 odnieśli sukcesy tacy zawodnicy jak Hubert Kozera, Oskar Marcisz, Zofia Szewczyk, Igor Gała, Dominik Sulej, Jakub Zarański oraz Filip Domagała. Natomiast w Muay Thai swoje pojedynki wygrali Karol Sanecki oraz Filip Majchrzyk, co przyczyniło się do znakomitego wyniku drużyny na arenie krajowej.

Choć nie wszyscy zawodnicy Akademii wyszli z ringów jako zwycięzcy, najbliższe występy mają być cenną lekcją. Jan Zarański, najmłodszy członek drużyny, zyskał doświadczenie, a walka Aleksandra Wołoszyna wzbudziła emocje wśród publiczności. Mimo to, ogólny wynik drużyny oraz tytuł najlepszego klubu są dowodem na odpowiednie przygotowanie i strategię szkoleniową. Zawodnicy mam nadzieję, że sukcesy na arenie krajowej przełożą się na dalsze osiągnięcia podczas nadchodzących Mistrzostw Świata WBC Muay Thai w Bangkoku, gdzie będą reprezentować Polskę.

Źródło: Urząd Miasta Kielce


Oceń: Akademia Muay Thai Kielce triumfuje w Super League Fights

Średnia ocena:4.94 Liczba ocen:23


Zobacz Także