UWAGA! Dołącz do nowej grupy Kielce - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Pożegnanie podinsp. Pawła Stępnia z Komendą Miejską Policji w Kielcach


W Komendzie Miejskiej Policji w Kielcach miało miejsce uroczyste spotkanie, podczas którego podinsp. Paweł Stępień pożegnał się z kierownictwem oraz współpracownikami. Z dniem 1 lipca br. obejmie on nowe stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Starachowicach. W trakcie spotkania wyrażono uznanie dla jego dotychczasowej pracy oraz osiągnięć związanych z bezpieczeństwem lokalnej społeczności.

Podinsp. Paweł Stępień związał się z Policją w 1999 roku i od 1 czerwca 2023 pełnił funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu w Kielcach. W jego kompetencjach było nie tylko zwalczanie przestępczości przeciwko mieniu, ale również koordynowanie pracy wydziału w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom regionu. Jego odchodzenie z lokalnej jednostki jest zatem istotnym wydarzeniem dla społeczności.

W imieniu kierownictwa Komendy Miejskiej Policji, podinsp. Stępień otrzymał podziękowania za profesjonalizm oraz wysiłek włożony w codzienną służbę. Zastępca Komendanta Miejskiego, mł. insp. Grzegorz Chuchmała, wyraził słowa uznania, życząc mu wielu sukcesów na nowym etapie kariery. Mieszkańcy Kielc mają nadzieję, że zdobyte doświadczenie oraz oddanie będą owocować również w nowej roli w Starachowicach.

Źródło: Policja Kielce


Oceń: Pożegnanie podinsp. Pawła Stępnia z Komendą Miejską Policji w Kielcach

Średnia ocena:4.92 Liczba ocen:21


Zobacz Także